+48 691 396 254 pigsin@wp.pl

Stacje żywieniowe – kontrola stada

Indywidualne zarządzanie trzodą w stadach

Zapewniamy automatyzację zarządzania świniami na wszystkich etapach, od opracowania wysokowydajnej genetyki po produktywne tuczniki. Bez względu na to, jaki cykl produkcyjny wybierzesz, mamy narzędzia, których możesz użyć, aby stać się bardziej wydajnym.

Dzięki naszym rozwiązaniom możesz szybko i łatwo obserwować każdą świnkę w stadzie i decydować, które świnie wymagają twojej uwagi.

W jaki sposób? Nasza technologia RFID pomaga w identyfikacji i monitorowaniu każdej świni w stadzie za pomocą precyzyjnych narzędzi do hodowli trzody chlewnej, w tym elektronicznych systemów żywienia dla kojców porodowych lub odchowalni, automatycznego sortowania trzody chlewnej w różnych fazach rozwoju oraz testowania wydajności świń – knurów lub loszek hodowlanych. Narzędzia te pomagają świniom wykorzystać to, co najlepsze w obu światach: udowodnione korzyści wynikające z hodowli w kojcach grupowych z efektywnością indywidualnej hodowli świń.

Twoje świnie nie będą jedynymi, które skorzystają. Docenisz, w jaki sposób możesz zmniejszyć ilość odpadów i zmaksymalizować wydajność dzięki zautomatyzowanym systemom Nedap.

Będziemy twoim wsparciem podczas przechodzenia do nowego systemu. Chcesz inwestować w nasze technologie, a my chcemy, abyś odniósł sukces. Jesteśmy gotowi odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania – bez względu na to, jak trudne będą.